Şuan ikincikat.com da 5 Kişi Online
Anasayfan Yap Favorilerine Ekle E Posta Player Tema                                                                
        
ANASAYFA
        
SOHBET
        
FORUM
        
ARKADAŞ
        
HABERLER
        
DOSYALAR
        
YAZILAR
        
RESİMLER
        
VİDEOLAR
        
HESABIM
        
EK SAYFALAR
Site Yetkilisi Anahtar Şuan Sitede Değil CANLI DESTEK
» Üyelik
Adınız :  
Şifreniz :  
Hatırla :   
Yeni Kayıt |  Şifremi Unuttum
   
» AdvertisementAşağı Git
» Haberler
                             ~ ~ ~ Haberler ~ ~ ~
[ ] ["] [&] [‘] [“] [0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [A] [B] [C] [Ç] [D] [E] [F] [G] [H] [I] [İ] [J] [K] [L] [M] [N] [O] [Ö] [P] [R] [S] [Ş] [T] [U] [Ü] [V] [W] [Y] [Z]
» Fatih Üçok, Hizmete Devam Dedi Önceki  Sonraki

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi.

-Yasal Uyarı: Sitemizde yayınlanan resim ve haberlerden alıntı yapılması ve kaynak gösterilmeden yayınlanması yasak olup telif hakkı tarafımıza aittir.

Eski Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Üçok, AK Parti Suluova Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaparak, “bugüne kadar olduğu gibi ilçeme ve halkıma hizmetlerimize devam etmek için daha büyük sorumluluk almaya devam” dedi.

Büyük bir kalabalık eşliğinde AK Parti İlçe Teşkilatına gelen Fatih üçok, burada bekleyen destekçilerinin alkış ve tezahüratları arasında aday adaylık başvurusunda bulundu. 

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi.Fatih Üçok’un başvuru dilekçesini alarak AK Partiyi seçtiği için kendisine teşekkür eden İlçe Seçim İşleri Başkanı Nevzat Şahin, hayırlı olsun temennilerinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Suluova Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusu büyük bir ilgi ve alaka gören Fatih Üçok, uygulamayı planladığı çalışma ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

22 Yıllık kamuda geçen yöneticilik tecrübelerini demokrasinin kılcal damarları olan belediyecilikte verimli ve etkin bir şekilde kullanacağını vurgulayan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Üçok, "dün olduğu gibi bu günde sizlerle birlikte çok güzel işler başaracağımıza yürekten inanıyorum. Başta ilçe başkanımız olmak üzere tüm parti teşkilatımız ile birlikte elele büyük bir uyum içerisinde sizlere hizmet edeceğiz" dedi.

 

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi.Suluova’nın yaşadığı sorunları mahalle mahalle, sokak sokak ve hane hane çok iyi bildiğini belirten Üçok, sorunların çözümü için ise projelerinin bulunduğunu ve ortak akılla bir bir gerçekleştireceklerini belirtti.

Birlikte çalışma kültürü sınanmış ve vizyon sahibi bir memleket evladının belediye başkanı olmasının ilçenin gelişimi için önemli bir avantaj olduğunu vurgulayan Üçok, "içinde bulunduğumuz duruma ortak hafızamızı kullanarak çözüm önerileri geliştiriyorum. Bunların birlik ve beraberlik içerisinde kamu kaynaklarını israf etmeden verimli bir şekilde kullanarak çözebileceğimizi rahatlıkla ifade edebilirim. Bunu gerçekleştirecek bilgi birikimine ve cesaretine sahibim. Halkımızın arzusu Suluova da yaşamış Suluova da görev yapmış yöneticiliği, birlikte çalışma kültürü sınanmış, vizyon sahibi bir memleket evladının belediye başkanı olmasıdır. Bu talep Suluova da yaşayan herkesin ortak arzusudur. Halkımızın bu talebi karşısında bizim duyarsız davranmamız beklenemez. Bu ilçe için heyecanı olan her Suluova sevdalısı gibi bende bu veballi göreve talip oldum.”

Suluova’nın ehil eller marifetiyle toplumun bütün katmanları tarafından temsil edilecek şekilde hizmete ihtiyacı olduğunun altını çizen Fatih Üçok, “aziz milletimize hizmet hakka hizmet düsturu ile Suluova için yola çıktık rabbim bizleri utandırmasın. Yöneticilikte olması gereken planlı, projeli, azimli ve kararlı çalışmanın örneklerini milli eğitim müdürlüğü yaptığımız dönemde gösterdik. Yapılmaz denilen bir çok şeyi çok kısa sürede gerçekleştirdik. Ekip çalışması ile çok önemli projeler ortaya koyduk" dedi.

Kamu hizmeti yaptığı sürece hiçbir zaman boş vaat ve uğraşlarda bulunmadığına da dikkat çeken AK Parti Aday Adayı Üçok, “artık modern yönetim organizasyon anlayışlarında bir düşüncenin değer kazanabilmesi fikirlerin projelendirilmesi ile ilgilidir. Hamaset yani boş vaat sadece hislere yönelik söylemler olup, toplumsal karşılığı olmayan ifadeler olarak kalmaktadır. İddiamız odur ki adaylığımızla birlikte yerel siyasette bir fikrin projelendirilmesi ve bir şehrin çehresinin nasıl değişeceğinin ispatıdır. Bu iddia siyasette var olma nedenimizdir. Ülkemiz bu kadar hızlı kalkınırken Suluova’mızın da hızla kalkındırmamız gerektiğini düşünüyorum. İlçemizi bu potansiyeli ve dinamizmi taşıdığını biliyorum. Bunu da ancak bize güven duyan sizlerle gerçekleştireceğimize inanıyorum. Herkesin yaşamaktan büyük keyif aldığı Suluova idealini sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Zira bize ne durmak yakışır nede yorulmak. bize çalışmak yakışır."

Konuşmasını Hz.Mevlana'nın “yerinde sayanlar, yürüyenlerden çok patırtı eder" sözüyle sonlandıran Fatih Üçok, "amacımız milletimizin duasını, Allahın rızasını kazanmaktır. Bu duygu ve temennilerle sözlerime son verirken……sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bize destek ve dualarınızı bekliyorum."

Kaynak: Yeni haber gazetesi/Murat Arslan

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi.

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi.

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi.

Fatih Üçok, Suluova’ya Hizmete Devam Dedi. 

Yazan muratarslan |  31 10 2013 15:12:14  | Puan Ver : 0 | Yorumlar : 3 | Okunma : 2720 | Yazdır | Gönder | Word Önceki  Sonraki
» Habere Yapılan Yorumlar
Yazan : burakcan Tarih :  04 11 2013 21:07:49 
bizi mahmut boz belasından sonra adam gibi yönetecek kişi sizsiniz hocam. Allah yolunuzu açık etsin.
Yazan : batuhan Tarih :  03 11 2013 20:42:52 

suluovayı bilen bu ilcede görev yapmış kültürlü bilgili diksiyonu sağlam halka hizmetin hakka hizmet anlayışını ruhunda benimseyen bir aday olduğunu canı gönlümden deastekliyorum. hocam yolunuz acık olsun. E.B.H

Yazan : batuhan Tarih :  03 11 2013 20:33:41 

suluovayı bilen bu ilcede görev yapmış kültürlü bilgili diksiyonu sağlam halka hizmetin hakka hizmet anlayışını ruhunda benimseyen bir aday olduğunu canı gönlümden deastekliyorum. hocam yolunuz acık olsun

Editörü Aç

    
 » Kategoriler
Spor 1
Spor 289
Güncel 1
Güncel 2969
Siyaset 1
Siyaset 329
» Haber Ara
Başlıklarda : Haberlerde :
» Son Haberler
» Suluova’da Yaz K ( 30 06 2016 )
» Suluova’da 10.2 ( 30 06 2016 )
» Suluova Halk Eğ ( 02 06 2016 )
» Mahallelinin kab ( 03 05 2016 )
» Kara Harp Okulu& ( 02 05 2016 )
» Öğrenciler annel ( 02 05 2016 )
» Suluovalı Şehit ( 02 05 2016 )
» Yeni Amasya Spor ( 30 04 2016 )
» Şehidimiz Yarın ( 30 04 2016 )
» Şehit Yüzbaşı Al ( 30 04 2016 )
» Hit Haberler
» Bir Haftada 400 Kita (16922)
» AKP Amasya Vekilleri (16188)
» ÇAKIRTAŞ Esnaf Ziyar (15888)
» Öğrencilere Mesleki (15191)
» KAYATAŞ; Bizim Davam (13858)
» Şehitlerimiz Gönülle (12759)
» Cinayet Zanlıları Ya (11722)
» Ankara’da Suluovalıl (10458)
» AKP Teşkilatından Ba (10415)
» ESTA İnşaat Amasya A (10311)
» Son Yorumlar
» Halit Abiye Allahtan Rahm
» Emniyet teşkilatımızı, ça
» 57 bin 500 ton ile bu fa
» eski suluca gazino parkı
» Genç arkadaşlar suluovam
» Emekli olanlara yeni yaşa
» Sayın başkan! Amasya spor
» Gözleri aydın olsun, 1774
» sayın strabon buna yeni
» Keşke görevlilerin resiml
» Haber İstatistikleri
» Ust Kategori (3)
» Alt Kategori (3)
» Haber (3587)
» Okunma (6325913)
» Yorum (1525)
» Toplam Adettir
» Copyright Yukarı Git
2oo9 © Copyright
ikinciKAT
Tavsiye Et | İletişim | Rss